23 maja 2018 na Stadionie Leśnym w Słupcy, reprezentacja naszej szkoły brała udział w Mistrzostwach Powiatu Słupeckiego w Trójboju Lekkoatletycznym Klas I-III Szkół Podstawowych. Organizatorem zawodów był Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Słupcy.

Każdy zawodnik brał udział w następujących konkurencjach: skok w dal z miejsca, rzut piłeczką do tenisa ziemnego i bieg na 40 m.

Rywalizowało 8 zespołów dziewcząt i 8 zespołów chłopców. W obydwu kategoriach najlepsza okazała się Szkoła Podstawowa ze Strzałkowa. Naszej szkole, w klasyfikacji drużynowej nie udało się zdobyć medalu.

W indywidualnej klasyfikacji dwóch uczniów z naszej szkoły stanęło na podium. Medal srebrny zdobył Jakub Bogdański, a brązowy Marcel Staszak- oboje z klasy III.

Iwona Siupa