Strona g??wna Gmina Słupca

Biblioteka news: Dni pluszowego misia.

04.11.2016

Mały, duży, bury, kolorowy, milutki, z kokardką czy w kubraczku... Każdy posiada lub posiadał własnego ulubionego misia pluszowego. Jest to jedna z najpopularniejszych zabawek, która jest już z nami od XIX wieku! Miś pluszowy zazwyczaj kojarzony jest z dzieciństwem. Wiele razy był kumplem do zabawy, kompanem podróży, przyjacielem, któremu można wszystko powiedzieć, a nawet przytulić go do snu. Niektórzy dorośli posiadają w swojej kolekcji misia z którym nie sposób było się rozstać.
Aby uczcić tę najsympatyczniejszą maskotkę, w naszej szkolnej bibliotece znajduje się wystawa poświęcona temu pluszakowi. Można przyjść obejrzeć i dowiedzieć się czegoś ciekawego na ten temat, można nawet wypożyczyć książki, których tematem są misie. Zapraszamy do skorzystania z tej wyjątkowej okazji i obejrzenia wystawy, oraz wypożyczenia książek.