Początek roku przyniósł sukcesy naszych sportowców. Drużyna badmintonistów w kategorii chłopców zdobyła 4 miejsce w wojewódzkim finale XIX Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Drużynowym Badmintonie, które odbyły się w Kleszczewie. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie oddziałów gimnazjalnych – Maciej Urbaniak z kl. 3a i Kamil Majda z kl. 2a oraz uczeń oddziałów szkoły podstawowej – Jakub Wiśniewski z klasy 7c. Gratulujemy! Ten sukces sprawił, że podczas powiatowej Gali Sportu cała trójka została uhonorowana wyróżnieniem wręczanym przez Starostę i Przewodniczącego Rady Powiatu Słupeckiego.

Kolejnym sukcesem jest wywalczenie I miejsca w Mistrzostwach Powiatu Słupeckiego w Piłce Ręcznej Chłopców. Naszą drużynę tworzyli: Kacper Andrzejewski, Bartosz Byczkowski, Kacper Broniarczyk, Miłosz Janiak, Kacper Kaźmierczak, Bartosz Nowaczyk, Hubert Sochacki, Michał Szelejewski, Dominik Szymankowski, Mikołaj Śmiechowski, Piotr Ziemski i Jakub Zawierucha. Opiekunem drużyny jest pan Michał Walerczyk. Wielkie brawa dla chłopaków i ich trenera! Teraz czekamy na etap rejonowy.