Świąteczna Paczka w Trójce

10.12.2017

Grudzień to wyjątkowy miesiąc: 6 grudnia mikołajki, później Boże Narodzenie i kilka dni oddechu, sylwester i kolejny nowy rok. W jesienno-zimowym grudniu, ludzie stają się bardziej wrażliwi, skłonni do niesienia pomocy innym, zrobienia komuś niespodzianki, podarowania czegoś miłego. Również i my postanowiliśmy kontynuować zapoczątkowany trzy lata temu pomysł zbierania Świątecznej Paczki dla kogoś potrzebującego.

W tym celu zrobiliśmy wiele bardzo ciekawych stroików, ozdób choinkowych, dzieci wraz z rodzicami napiekły smacznych pierniczków i ciast, a każda klasa przygotowała świąteczny występ. Po południu dn. 07.12.2017 na sali sportowej MOSiR rozpoczął się kolejny wspaniały koncert, w którym udział wzięli zarówno nauczyciele, jak i uczniowie. Było gwarnie, radośnie, wzruszająco, zabawnie, tanecznie i świątecznie. Zespół nauczycieli ujmująco zaprezentował utwór pt. „Pokonamy falę”, natomiast każda z klas prezentowała się po mistrzowsku w różnych układach taneczny i wokalnych. Wszyscy wykonawcy starali się pokazać się z jak najlepszej strony, a w powietrzu unosiła się ta nieopisana magia, która jest charakterystyczna właśnie dla tego okresu. Widownia chwilami pękała w szwach, w uśmiechach na twarzach rodziców widać było wielkie zadowolenie. Koncert, dzięki któremu będziemy mogli komuś pomóc, to piękny moment dla nas wszystkich, bo uświadamia nam jakim szczęściem jest robić coś dla innych. Było to kolejne wyjątkowo koncertowe popołudnie w „Trójce”. Dziękujemy Wszystkim za wspólnie spędzony czas.