Dwa złote medale dla SP3

25.10.2017

W ubiegłym tygodniu areną zmagań miłośników tenisa stołowego była Szkoła Podstawowa w Koszutach. Odbyły się tam Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym. Naszą szkołę w kategorii klas IV-VI dzielnie reprezentowali: Gabriela Chojnacka,Nikola Grabowska oraz Kacper Filipowski, Tymon Józefiak oraz Mateusz Molski . Występ chłopców zakończył się dużym , sukcesem, bowiem wywalczyli oni złoty medal.

Podobnym sukcesem mogą pochwalić się chłopcy z klasy VIIc – Szymon Molski i Szymon Wiśniewski, którzy również na mistrzostwach zdobyli pierwsze miejsce. Drużyna dziewcząt klas VII w składzie : Oliwia Pendzińska i Oliwia Olkiewicz zdobyły miejsce IV.
Wszystkim reprezentantom szkoły serdecznie gratulujemy udanego występu, a chłopcom życzymy powodzenia na Mistrzostwach Rejonu w Tenisie Stołowym, które odbędą się wkrótce w Kłodawie.

Opiekunami drużyn na zawodach byli: Leszek Knotowicz oraz Joanna Zastawa.

Zapraszamy do galerii zdjeć