Pokaż aktualności z roku:

Zapraszamy na

18.04.2018

Szanowni Rodzice Siedmiolatków!

Zapraszamy Państwa na ,,Drzwi otwarte ,,Trójki” w sobotę 21 kwietnia 2018 roku, na godzinę 9.00. Spotkanie odbędzie się w sali 218, na I piętrze Szkoły. Podczas spotkania przedstawimy Państwu ofertę edukacyjną i opiekuńczo – wychowawczą, zapoznamy z obiektem i zasobami dydaktycznymi, odpowiemy na pytania dotyczące organizacji roku szkolnego 2018/2019. Serdecznie zapraszamy! Nauczyciele i dyrekcja Szkoły.

ZAPRASZAMY NA KIERMASZ KSIĄŻEK W BIBLIOTECE

15.03.2018

Biblioteka szkolna zaprasza na kiermasz tanich książek, który odbędzie się w dniach od 15 marca do 30 maja 2018 roku (w godzinach otwarcia biblioteki).

W ofercie znajdują się: słowniki, encyklopedie, bajki, baśnie, wierszyki, legendy, kolorowanki, poradniki, literatura piękna i popularnonaukowa.
Książki zostały dostarczone do szkoły przez Księgarnię i Hurtownię Taniej Książki z siedzibą w Tuliszkowie.

Wszystkie książki są nowe, pięknie wydane, w bardzo atrakcyjnych cenach!

Dochód uzyskany z kiermaszu wzbogaci bibliotekę szkolną o nowe pozycje książkowe. Dlatego też serdecznie zapraszamy WSZYSTKICH do wzięcia udziału w tej akcji!