W tym miejscu mozna przeczytać o ważnych wydarzeniach w życiu szkoły.

• uroczystoĹ›ciach szkolnych
  • wydarzeniach z ĹĽycia klas
  • osiÄ…gniÄ™ciach przedmiotowych i sportowych
  • spotkaniach z waĹĽnymi ludĹşmi...

Pokaż aktualno¶ci z roku:

DyĹĽury w Poradnii Psychologiczno – Pedagogicznej w SĹ‚upcy

23.06.2017
MiĹ‚o nam poinformować PaĹ„stwa, Ze Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w SĹ‚upcy uruchamia w Ĺ›rody i czwartki popoĹ‚udniowe dyĹĽury z zakresu : konsultacje, porady, diagnozy pedagogiczne, terapia pedagogiczna, zajÄ™cia socjoterapeutyczne. Oferta ta jest skierowana ku rodzicom, którym czas pracy nie pozwala na kontakt z PoradniÄ… w godzinach dopoĹ‚udniowych. Godziny dodatkowych dyĹĽurów:

Ĺšroda – godz. 14.30 – 17.30
Czwartek – godz. 15.00 – 18.00

Konkurs plastyczny klas III - "Pomagamy starszym"

20.01.2017
W dniu 10 stycznia 2017 zostaĹ‚ przeprowadzony w klasach trzecich konkurs plastyczny - „Pomagamy starszym”. Prace wykonaĹ‚y dzieci z czterech klas III na lekcji religii. Komisja wybraĹ‚a 19 najĹ‚adniejszych prac - wyróĹĽnione i nagrodzone moĹĽna obejrzeć na gazetce umieszczonej na holu parteru naszej szkoĹ‚y. Konkurs zostaĹ‚ przeprowadzony w ramach programu "Bezpieczna szkoĹ‚a".