Kochani Rodzice!

31.10.2016

DziÄ™kujemy Wam za ponad 700 gĹ‚osów oddanych na wniosek Rady Rodziców pt. ,,Buzia rozeĹ›miana – Ĺ‚azienka wyremontowana” zgĹ‚oszony jako inicjatywÄ™ obywatelskÄ… w 2016 roku. Mimo, ĹĽe inny wniosek zwyciężyĹ‚, a nasz zajÄ…Ĺ‚ II miejsce, to liczba gĹ‚osów oddanych przez PaĹ„stwa dowodzi, ĹĽe potrzeby szkoĹ‚y sÄ… dla Was waĹĽne i staraliĹ›cie siÄ™ nam pomóc. Wkrótce zwrócimy siÄ™ do PaĹ„stwa z kolejnÄ… proĹ›bÄ… – o gĹ‚osowanie w internecie na naszÄ… szkoĹ‚Ä™, która zgĹ‚osiĹ‚a siÄ™ do programu ,,SzkoĹ‚a MaĹ‚ego InĹĽyniera”.

13 zwyciÄ™skich placówek otrzyma zestawy klocków Lego Mindstorms, szkolenie dla nauczycieli oraz jeden dzieĹ„ peĹ‚en fascynujÄ…cych przygód z naukÄ…, w ramach Festiwalu Technologicznego. GĹ‚osowanie bÄ™dzie trwaĹ‚o od 15.11.2016 do 18.12.2016 za poĹ›rednictwem strony www.szkolamalegoinzyniera.pl. ZachÄ™camy PaĹ„stwa do gĹ‚osowania.

« inne aktualno¶ci